CINEMA 2018 | 2

22:03

DEADPOOL 2

Anotace: Deadpool se stane nájemným vrahem největších padouchů světa, ale jeden mu unikne. Jen na chvíli, jen na tak dlouho, aby mu stačil zabít jeho milovanou Nessu. Jelikož Deadpool svůj zármutek nezvládá, chce se o něj postarat Colossus (X-Man). Díky němu se seznámí s nezvladatelným klukem Russellem, kterého se rozhodně chránit.

Mé hodnocení: Pamatuji si, že mě jednička hrozně moc bavila a fakt jsem se těšila na dvojku. A musím říct, že nezklamala. Film mi utekl až příliš rychle, jak moc se mi líbil. Miluji smysl pro humor, který se v tomto filmu objevuje, stejně tak jako Ryana Reynoldse. Prostě a jednoduše Deadpool patří mezi mé nejoblíbenější film, ať je to jednička, či dvojka. Přestože jedničku mám asi radši.
10/10


MAMMA MIA: HERE WE GO AGAIN
 
Anotace: Na Sophie je toho moc, otevírá hotel, hádá se se Skyem o budoucnosti a ještě k tomu se dozvídá, že je těhotná. Na tom samém místě, kde byla před lety těhotná Donna. A jak ona to zvládala? Mamma mia 2 se zaměřuje jak na současnost, ale zároveň nás seznamuje s minulostí Donny. 


Mé hodnocení: Mamma mia odjakživa patřila k mým nejoblíbenějším filmům, takže bylo jasný, že druhý díl prostě musím vidět. Nakonec to skončilo tak, že jsem šla do kina dvakrát. Opravdu se mi líbilo zpracování i kamera. Hudba byla samozřejmě dokonalá  a herci naprosto úžasní. Ale na jedničku to podle mě rozhodně nebylo. Abych řekla pravdu scény ze "současnosti" mě moc nezaujaly, zato příběh Donny byl prostě dokonalý.
6/10

You Might Also Like

5 comments

 1. Ani jeden jsem ještě neviděla, ale na oba se chystám. :-D Já se věčně chystám, ale nakonec nic nestíhám. Každopádně mě recenze potěšily, těším se ještě víc. :-)

  ReplyDelete
 2. Dvojka Deadpoola mi přišla slabší než jednička, bohužel mě to moc neoslovilo. Za to Mamma Mia se mi líbila moc :) Je pravda, že scény ze současnosti nic moc, ale příběh Donny byl boží. Nejvíce se mi líbila písnička Andante :)

  TheWayByA

  ReplyDelete
 3. Jo, Mamma mia jsem viděla.. myslím, že někdy na střední, ale sama se k filmům jen tak nedostanu. Tento díl jsem ale asi neviděla. Deadpoola jsem neviděla.. ani jedničku ani dvojku :D

  ReplyDelete
 4. Na Mamma Miu se chci podívat! Jsem na to pokračování fakt zvědavá...

  ReplyDelete
 5. Jee na Mamma Miu se chystám kouknout a jsem moc zvědavá, ale zatím ji všichni chválili, tak snad na tom budu stejně. Jedničku miluju. :D

  ReplyDelete