MOVIES 2018 | 2

21:30

LA LA LAND


Anotace: Mia a Sebastian na sebe neustále narážejí. Ona je servírka snící o budoucnosti herečky, zatímco jeho snem je vlastnit jazzový klub. Postupně se snaží, aby jejich vztah vycházel co nejlépe, ale jak to tak bývá i oni narazí na několik problémů.


Mé hodnocení: Jsem asi jedna z posledních, která La la land neviděla, a tak jsem se to rozhodla změnit. Vím, že spousta lidí tento film absolutně miluje, a tak jsem měla velké očekávání. Bohužel na můj vkus byl až moc přeslazený a romantický. Mě tyto věci moc neberou. Ale přesto ode mě dostal celkem dost bodů a to 7/10 a to za kameru, hudbu, barvy... To se mi na tom opravdu velmi líbilo. Na těch písničkách teď mám absolutní závislost. A herecké obsazení bylo taky super, dokonce jsem tam objevila jednoho herce z American Horror Story. A nejvíc bodů za mě získal ten konec, protože ten byl nádherný. I když jsem trochu naštvaná, jak to dopadlo...
7/10

CRAZY, STUPID, LOVE


Anotace: Cal Weaver je šťastný se svou rodinou, dokud mu manželka neoznámí, že se s ním chce rozvést, protože ho podvedla. Cal se s tím nemůže vyrovnat a svůj životní osud říká komukoliv na potkání. To už ale Jacob nevydrží a rozhodne se Cala proměnit ve svůdce. Mezitím se Jacob zamilovává do dívky jménem Hannah.


Mé hodnocení: Vím, že anotace nezní nějak výjimečně, ale přeci Vám nemohu vyspoilerovat děj. O tomto filmu jsem se dozvěděla přes La La Land, jelikož tam Ryan Gosling a Emma Stone také hrají pár. Podívala jsem se na to ale úplně náhodně, když to dávali v televizi a já jednou za rok doopravdy televizi měla puštěnou. Na to, že mě tento typ filmů nějak extra nedostává, se mi to opravdu líbilo. Navíc tam ještě hrál můj oblíben Steve Carell, kterého zbožňuji z The office.
8/10

You Might Also Like

4 comments

 1. Ahoj :)
  Ta animace, kde tančí je dobrá :D
  Jinak ten film neznám :)
  A druhý taky ne.
  Nevím sice, co to je za film, ale zní to na něco mezi romanťákem a komedií :D

  ReplyDelete
 2. La La Land som videla a teda celkom zimomriavky som mala pri jeho pozerani. Crazy Stupid Love som asi videla tiez, aj ked pravdupovediac si tym nie som uplne ista. filmy takehoto typu sa mi hrozne zlievaju dokopy :D

  ReplyDelete
 3. La la land jsem ještě neviděla, takže v klidu :D Každopádně Bláznivá zatracená láska mě baví, miluju jak se tam všechny příběhy na závěr propletou.

  TheWayByA

  ReplyDelete
 4. Tak nejsi jedna z posledních, já jsem třeba neviděla ani jeden z těch filmů. :-D Ale na Bláznivou, zatracenou lásku jsem se chystala. :-)

  ReplyDelete