Parks and recreation

20:35


Děj se odehrává v maloměstě Pawnee v oddělení parků a rekreace, kde sledujeme život několika kolegů, jejich práci a různých problémů, s kterými se musí vypořádávat. Hlavní postavou je Leslie Knope, jejíž síla spočívá v její kreativitě a feminismu. 

Chris Pratt, Aubrey Plaza, Nick Offerman

Rozhodně ale nečekejte, že jde o vážný seriál. Základem je totiž humor, skvělé hlášky a absurdní situace. Právě díky smyslu pro humor se stal seriál tak oblíbený (nejvíce na tumblru). Pokud tedy hledáte něco krátkého a vtipného, vřele doporučuji. 

Rob Lowe

Dalším důvodem, proč se dívat, je absolutně perfektní obsazení. V hlavní roli je neskutečná Amy Poehler, jejíž jedinou slabinou je imitace, proto jí taky tolik imitování nadělili. Můžete jí znát například z Mean girls, kde hrála matku Reginy, a dalších skvělých filmů (ale ty jsem neviděla, tak je sem psát nebudu). Dále úžasný a pekelně zábavný Chris Pratt známý třeba ze Strážců Galaxie a Jurského parku. Důvodem proč jsem se začala dívat byla Aubrey Plaza (The to do list), a tumblr. Pak tu máme například herce jako Nick Offerman, Adam Scott, Aziz Ansari, Rob Lowe, či skvělá Rashida Jones.

Chris Pratt, Rashida Jones

Jen bych vám chtěla dát takové malé upozornění a to, že seriál je natočený takovým zvláštním způsobem, tak tomu dejte epizodu dvě, než si zvyknete. Věřte mi, stojí to za to.


Seriál je prostě absolutně dokonalý pro všechny se skvělým a vybraným humorem (černý humor, sarkasmus, memes...). Kdybych to měla srovnat s něčím, tak mě napadají klasické sitcomy jako himym, ale posuďte popřípadě sami. :) 

← btw jedna z milionu mých oblíbených scén. Pokud vás tedy Parks and recreation zaujal, tak ho můžete sledovat na topseriály. Epizody jsou fakt extra krátké a seriál je dokončený, takže nemusíte čekat sto let než to skončí, což je fakt super.

A nakonec... jaká Leslie Knope jste dneska?
(s tím že vlevo nahoře je jedna, vlevo ve středu čtyři a pozor vlevo dole sedm... já vím, těžká matika, ale věřím, že to zvládnete, haha) Já přemýšlím, že dneska jsem prazvláštní kombinace 2 a 9.You Might Also Like

4 comments

 1. Seriál neznám, ale vypadá dobře! :))

  Shard of Dreams

  ReplyDelete
 2. Ani nevieš ako veľmi ma tento článok potešil! :D Pars and Recreation je jeden z mojich úplne najobľúbenejších seriálov, celý som si ho už stihla pozrieť a po tomto článku premýšľam, že sa k nemu zase vrátim lebo mi chýbajú tie hodiny smiechu, ktoré som pri ňom strávila :D Asi ešte žiadnemu seriálu sa nepodarilo ma tak z chuti rozosmiať, pamätám si na jednu scénu z neho, na ktorú keď si spomeniem, tak mi tečú slzy :D (https://www.youtube.com/watch?v=nojC6fP56VI) A zbožňovala som v ňom úplne každú postavu, čo je u mňa tiež celkom čudné :D

  ReplyDelete
 3. Tak o tom slyším prvně, ale obsazení je vážně dobré, Chrise mám ráda. :-) A jestli je to legrace, což už podle obrázků a toho, co jsi napsala, vypadá, že je, tak to je něco pro mě. :-D

  ReplyDelete
 4. Konečně si o tomto seriálu můžu něco přečíst i od jiných českých blogerů! Moc mně tenhle seriál baví, humor mi přijde absolutně úžasný - ne všechny americké sitcomy mi sednou. Momentálně sleduju asi 5. řadu, teď fakt nevím, ale ráda si u něj odpočinu :) Charaktery jsou boží, nejraději mám Rona :D

  ReplyDelete