Lana Del Rey: Born to die

23:50


To jsem jednou zase takhle jela do Prahy nakupovat. Původně jsem si měla přivést jenom oblečení, ale to bych to nebyla já, kdybych si nekoupila cd/vinyl nebo knihu. Původně jsem přemýšlela, jestli si mám koupit Joanne nebo Born to die a jelikož Lana byla levnější, tak vyhrála. Nakonec jsem si ale koupila jiný od ní, takže jsem utratila stejně jako za Joanne. Z toho alba jsem znala jen pár písniček, takže to bylo pro mě takové spíše překvapení, ale musím říct, že jsem si většinu absolutně oblíbila a teď bych Vám tu chtěla vypsat ty mé nejoblíbenější.

Tak na začátek tady musím zmínit Born To Die, Summertime Sadness, Blue Jeans a Video Games. Řekla bych, že to jsou snad nejznámější songy od ní a snad každý zná alespoň jeden z nich. Moje oblíbená je tedy asi Summertime Sadness. I got that summertime, summertime sadness♥

No a teď tu mám takové mé tři méně známější srdcovky. První je Off to the races, kterou jsem si zamilovala právě díky tomuto cd. Především kvůli melodii tedy, což u mě většinou je vždy na prvním místě, takže to už tady asi víckrát zmiňovat nebudu muset. Je prostě absolutně dokonalá. Další, kterou znám tedy delší dobu je Diet Mountain Dew. You're no good for me but baby I want you. Upřímně ani nevím, jak jsem se k ní dostala. Poslední z mé fav trojice je Dark Paradise, kterou jsem ze začátku moc nemusela, ale pak o tři poslechy později jsem na ní ujížděla. All my friends tell me I should move on X That everything is fine but I wish I was dead

Zbývají mi tady tedy tři songy před tím než se podíváme na písničky z The paradise edition. První song, který mě ze začátku taky moc nezaujal se jmenuje National Anthem. Money is the anthem of success. Zato Radio se mi líbila už napoprvé, ale spíše ten refrén. Jako sloky má zajímavě textově, ale melodií mě to tolik nezaujalo. No a nakonec Lucky ones, která kdyby nebylo úžasného refrénu by byla pod průměrem. 

Z The paradise edition jsem vybrala čtyři. Ride- s naprosto nádherně natočeným videem. I've got a war in my mind. Cola, kterou znám vlastně díky jedné youtube stránce s reakcemi. Gods and monsters- no one's gonna take my soul away. Poslední Bel Air je taková zvláštní, ale i ta musí patřit na tento list.

You Might Also Like

8 comments

 1. Tohle album je moje nejoblíbenější od Lany :) Znám ho už prakticky od vydání někdy v roce 2012 :D

  ReplyDelete
 2. Ona zpívá tak krásně! Mám jí moc ráda :) <3

  ReplyDelete
 3. Úplně tolik ji neposlouchám, ale ani nevím vlastně proč. Zpívá fakt pěkně :) :D
  Album od ní nemám žádné, ale pár písniček z tohoto alba znám a jsou super :) :)

  ReplyDelete
 4. od Lany poznám iba pár pesničiek a Dark Paradise je moja obľúbenkyňa už rok a možno aj viac :D
  VeJa
  https://veja-the-writer.blogspot.sk

  ReplyDelete
 5. Já upřímně Lanu moc nemusím. Mám od ní jen jednu písničk a tou je Summertime Sadness a ještě k tomu je to zremixovaná veze.

  Andey
  lifeis-beautiful.blog.cz

  ReplyDelete
 6. No, já bych si desku asi nepořídila, jelikož nevím, co bych s ní dělala, haha. Líbí se mi její hlas. Takový uklidňující. Když se podívám na obsah alba, momentálně bych vybrala Dark Paradise. Líbí se mi, když se člověk dokáže s dalšími lidmi, myšlenkami ztotožnit.

  ReplyDelete
 7. Summertime Sadness je srdovka :) jinak jí moc nemusím.

  www.thewaybya.blogspot.cz

  ReplyDelete
 8. Dříve jsem ji měla moc ráda a poslouchala často ale nyní už to ze mě trochu opadlo ale jsem stále věrná Lady Gaga a ta mě snad nikdy neomrzí. A to ji poslouchám již od jejich začátků úplných.

  ReplyDelete