PHOTOBOOK: autumn feels

22:44

AUTUMN FEELS

I přes náš ne velice úspěšný trip do Údolí, jsme se s Baruš rozhodly jít zkusit nafotit něco ještě do lesa. A naštěstí z toho nakonec i něco vzniklo! Docela jsem se bála, protože v Údolí to kromě jednoho stromu bylo celé hnědé a fakt jsem doufala, že ještě stihnu nějaké barevné stromy, ale díkybohu jsou dvě fáze červeného podzimu a tak sem vám můžu nějaké přidat.


Zrovna mi ten den odpadl seminář a tak jsem měla o nějaké čtyři hodiny méně (seminář, pauza a tělocvik). Ani nevíte, jak jsem z toho byla šťastná. Kéž bych měla takové štěstí i zítra, heh. 


Minulý rok jsem absolutně podzim neřešila- teda mám takový pocit, ale letos to je nějak jinak. Zase mám konečně tu správnou podzimní náladu. A navíc se fakt mega těším na Halloween. Jen kdyby ta škola mi to nekazila.


Jinak poslední dva týdny se cítím v podstatě dost dobře, což je u mě dost divné. Taky je pravda, že týden před tímto "šťastným" obdobím, jsem měla fakt mega depresi, ale o tom se radši zmiňovat nebudu a zaměřím se spíše na to pozitivní.


Fakt jsem teď celkem motivovaná co se týče některých věcí- fotek, psaní, pár povinností, které chci splnit, co se týče maturity. Pořádně jsem se pustila do četby, ale bohužel není moc času a když čas je, tak nemůžu (hodiny dějepisu a matematiky například).


Každopádně co se týče školy- to je horší. Matematiku absolutně nechápu, chemie prostě nenávidím, ale snad na trojku bych to nakonec dotáhnout mohla. Na fyziku jednu hodinu sedím u katedry, takže každé úterý druhou hodiny proklínám celý svět. 


Naštěstí jsou tu takové záchranné předměty jako je čeština- kdy sice mám k přečtení asi deset knih, ale jinak je to v pohodě. Aspoň tomu chápu tho, ne jako u matiky. Což mě přivádí k tomu, že konečně jsem se dokopala a řekla si, že teda začnu chodit na doučování. Zítra mě čeká první hodina a já jsem ještě nepřišla na to, co vlastně nevím. A poznámky nemám, protože v tom se prostě vyznat nedá.


Tenhle rok mám vlastně úplně poprvé semináře a já ještě tak nějak o tom nic nenapsala. Měla jsem si tedy zvolit tři semináře- dva dvouleté a jeden jednoletý. Nejmenší zlo v jednoletých byla čeština a musím říct, že to celkem jde. Ale zatím jsem měla asi jen dvě hodiny a to jsem v podstatě nic moc nedělali. Jako dvouletý mám ZSV, protože z toho chci maturovat. Říkala jsem si, že budeme dělat ty maturitní otázky a bude všechno oka. No, maturitní otázky fakt nebereme.

Betty- pes Baruš

Hodiny ZSV jsou celkem nudné a ztrácím se v tom, co probíráme. A bohužel tu samou učitelku mám i na můj druhý seminář a to obecnou psychologii. Tu jsem si vybrala až potom, co mi zrušili seminář ze zeměpisu. Do té vlastně budu vypracovávat seminární práci a to nejspíš na téma deprese a úzkost. Na to ani nebudu potřebovat odborné knihy, lol.


Jinak co se týče změn, tak toho moc není. Pořád si mírně zvykám, že vídám sestru na chodbě (většinou si jí stejně nevšimnu tho). A kromě toho asi jen to, že jsem zjistila, že na stejný gympl chodí jeden kluk, kterého už fakt hodně dlouho nenávidím. A že v poslední době kromě pár učitelů a lidi z mhd, nemám s lidmi problém. 


Co jsem tak zjistila, tak jsem zatím asi jako jediná, která se už teď stresuje z maturity (protože prostě není možné, abych to dala). Sice jsem teprve ve třeťáku, ale taky je pravda, že mi přijde, že to bylo včera, co jsem byla v prváku. A to mě celkem děsí. Hlavně teď, abych prošla třeťák! Což nejspíš asi zvládnu, ale se čtyřkami a to se mi fakt nechce. Ale na některé předměty prostě nemám. Jen kdyby se s tím i rodiče smířili...


Tuhle fotku ani nevím, jak jsem vyfotila, ale přijde mi hrozně creepy. A já creepy fotky hrozně miluji, takže jsem se rozhodla, že jí sem dám. Aneb co můj starý foťák nedokáže...


No a článek bych zakončila naprosto cute fotkami Bettynky. Za pár dní bych se mohla i znovu ozvat tentokrát s článkem z Prahy. A doufám, že do pátku budu schopná okomentovat vše blogy! :) Když tak přemýšlím, fakt by se mi hodilo psát si poznámky na notebooku, protože to bych nemusela sem psát a upravovat fotky pozdě večer a pak bych měla čas i na něco jiného. Ale nad tím asi nemá cenu uvažovat, protože takhle to prostě nebude.

You Might Also Like

7 comments

 1. Musím říct, že fotky máš vskutku nádherné a nejvíce se mi líbí ty stromy... ty podzimní barvy, ach, jak já je miluji. ♥

  ReplyDelete
 2. Fotky jsou dokonalé. Podzim miluju a fotky z podzimu.. aaah.♥
  Je skvělé, že Ti už jde lépe komunikace s lidmi, jsem na Tebe pyšná! ♥

  ReplyDelete
 3. Moc krásné fotky, hlavně ty barvy! :)

  WantBeFitM

  ReplyDelete
 4. Fotky jsou boží! Hlavně pejsek a ta "creepy" :D Přeju ti hodně štěstí ve škole. Matika s fyzikou pro mě byly zlo -_-

  www.thewaybya.blogspot.cz

  ReplyDelete
 5. Držím palce se školou, ať se ti daří :-) Fotky jsou krásné, hlavně pejsek je překrásný :-)

  ReplyDelete
 6. Ooo, milujem jeseň! Krásne fotky! :-)

  http://www.allaboutnathalie.com

  ReplyDelete
 7. Krásne fotky, skutočne sa vám podarili. :)

  ReplyDelete