The end of the f***ing world

22:22

The end of the f***ing world je krátký britský komediální seriál, který na podzim 2017 začal vycházet na stanici Netflix. První série má momentálně 8 dílů, které trvají okolo 25 minut, takže to je opravdu jen chvilková záležitost. Chvilková záležitost, kterou si nesmíte nechat ujít!

Děj vypovídá o dvou teenagerech Jamesi a Alysse, kteří spolu utečou. James si je dost jistý, že je psychopat a jelikož už ho nebaví zabíjet jen zvířata, rozhoduje se, že si troufne na člověka. Alyssa je nevychovaná, drzá a strádající holka, která se vyrovnává s problémy její nefunkční rodiny. Takže se nemusíte bát, protože o dění je doopravdy postaráno.

Musím uznat, že na tom seriálu mě baví absolutně všechno. Od humoru, přes hudbu, střih, kameru, barvy, až po herecké výkony. Pokud jste depresivní duše jako já, tak si hned určitě v tom něco najdete. Navíc námět je opravdu originální a hlavně naprosto skvěle zpracovaný.Takže určitě si najděte chvilku a podívejte se alespoň na první díl, protože přeci jen to je opravdu krátké. Já osobně jsem to shlédla fakt za až trochu ostudně krátkou dobu, jak moc to bylo napínavé. Pokud nevíte, kde se na to dívat, tak doporučuji topserialy.
You Might Also Like

7 comments

 1. No tak to hneď klikám na topseriály. Akurát som hľadala nejaký seriál, ktorý by bol nový, zaujímavý, ktorý by nepoznali ešte úplne všetci, tak ho mám! Síce som si povedala, že idem robiť prezentáciu na nemčinu, tak asi až o polhodinu. Minimálne po prvom dieli, veď ako hovoríš, je to krátke! :) vďaka za tip.
  domslife

  ReplyDelete
 2. Kéž bych měla čas na seriály! :D Vzpommínám, kdy jsem ho ještě měla, to jsem ještě dokoukávala poslední díly PLL.

  TheWayByA

  ReplyDelete
 3. O seriálu slyším poprvé. Zní zajímavě, tak uvidím, jestli se na něj podívám, jelikož co se týče jsem hrozná. Jediné dva seriály, které jsem dokoukala byly Daria a Hra o trůny - a ten ještě není úplný.

  Andey
  lifeis-beautiful.blog.cz

  ReplyDelete
 4. O tom seriálu slyším prvně, ale pokud je to aspoň trošku sranda, jak sama píšeš, tak by se mi určitě líbil. Krátké episody mám ráda, proto mi vyhovuje například Teorie velkého třesku nebo HIMYM. :-)

  ReplyDelete
 5. Jako seriálový maniak musím říct, že to vypadá opravdu zajímavě. Horší je to s mým časem, ale aspoň na ten jeden díl si snad čas brzo udělám. :D

  ReplyDelete
 6. Tyjo, už jsem dala na tebe u 13 reason why a teď dám i na toto! :-)

  ReplyDelete
 7. Týý jo, není to moc dlouho, co jsem na tento seriál viděla trailer. Ani už nevím, jak jsem se k němu dostala :) vypadá to zajímavě, ale nevím, jestli začnu koukat :)

  ReplyDelete