Michael Malarkey | Koncert

12:37Zase jsem se rozhodla sepsat další článek z mé návštěvy Prahy. Moc jich za poslední dobu nebylo a ne o všech mám co napsat. Každopádně jeden takový big event pro mě byl koncert Michaela Malarkeyho. (Btw. fotky jsou odtud). To bude vlastně i jediný, o čem budu psát, protože o těch dalších návštěvách ani nemám co napsat.

Začalo to tak, že někdy v létě jsem se na poslední chvíli dozvěděla, že tu bude a tak jsem hned koupila lístky a poprosila kamarádku, aby šla se mnou. Ono to je totiž trochu komplikovaný... já jeho hudbu moc neznám, ale zato ho mám hrozně ráda z Upířích deníků. Hrál tam mojí snad jednu z nejoblíbenější postav (Enzo). Lístky stály jen 390,- takže chápete, proč jsem tam prostě musela jít.Bohužel kamarádka, která se mnou měla jít, pár dní předtím skončila v nemocnici, a tak jsem musela sehnat někoho jiného. Jelikož nikoho jeho hudba moc nezaujala, tak se mnou šla mamka. No, abych byla upřímná, jeho hudba je fakt pěkná, ale taková nevýrazná, takže jsem se ani nedivila.

Byl to tedy trochu fight, protože jsme museli čekat venku a mamka byla celkem nervózní... no co si budeme povídat, jakékoliv výlety s rodiči jsou trochu challenge. 

Nakonec jsme se rozhodly jít na balkon, abychom se nemusely tlačit. Upřímně, asi by bylo lepší být dole... ale tak rozhodla jsem to já, takže teď už můžu vinit jenom sebe. Ale ne... viděla jsem na něj dobře, jen nebyl moc zaostřený. A fotky tedy také nemám... Proto jsou tu také tyto profesionální fotky vypůjčené od fource.


Koncert jsem si nakonec fakt užila, protože přeci jen ta hudba je tam jiná, než na youtube... Prostě atmosféra byla fakt skvělá. A užila jsem si i předskokany. První byla Melis, pro kterou to byl úplně první koncert. Dalším byl Scott Quinn, který podle mého byl tedy lepší než Melis.

K samotnému Michaelovi... na koncertě byl hrozně milý, komunikoval s publikem a mezi songy tam vyprávěl o svém životě. Musím říct, že z tohoto hlediska to bylo lepší než u Melanie, která vlastně nekomunikovala vůbec (zase se ale musí vzít v potaz, že Mel se dost stydí a tak, že...). Byl opravdu naprosto úžasný! 


A co mě teda potěšilo nejvíc... potom u stánku s merchem se podepisoval! Takže mám jeho podpis a vlastně jsme si i něco řekli, takže já jsem fakt happy. A přiznám se... ještě chvíli jsem se pak klepala. Ale byl hrozně milý a už jen to, že se tam šel podepsat, bylo od něj úžasný. Jen tedy co mě trochu mrzí, že se nefotil, ale zase chápu, že by potom to vip bylo zbytečný. I tak jsem ale ráda, že jsem vlastně byla jen kousek od něj. (Btw, ano jsem hrozná fangirl, takže podle toho asi tenhle článek taky vypadá).

A abyste si nemuseli googlit, co vlastně nazpívali, tak sem Vám dám odkazy na nějaké songy, od nich. Tedy spíše od každého jedno, abyste si mohli představit, jaký žánr, tak zpívají... nebo by se Vám to třeba i mohlo líbit. 

You Might Also Like

2 comments

  1. Z tvojho článku úplne cítiť radosť, hoci daného týpka poznám iba z gifov na tumblri ako Enza z TVD, musela si byť fakt happy, ke´d si tam bola.
    Veja
    http://veja-the-writer.blogspot.sk

    ReplyDelete
  2. Také mě v TVD zaujal a přemýšlela jsem, že bych na něj jela. Nejela jsem. Pár písní jsem od něj slyšela a líbí se mi (není to, co bych poslouchala). Ale ta cena je fakt fajn. Ale také bych neměla s kým jet. Teď bude v Brně (nevím, jak je dostupnost lístků - jestli ještě jsou), zase jsem přemýšlela, jestli jít nebo ne. Bude kousek a bude v klubu, do kterého prej mám zajít (nějak se mi ten klub zatím vyhýbá). Tak nevím, ale je vidět, že sis to nakonec užila a je fajn, že byl milý atak :).

    ReplyDelete